Lila Zidane biyografisi, yaş, 2006, Zinedine Zidane | Vikipedi

iamNG’ye hoş geldiniz, bu en sevdiğiniz yazar Lord Timothy. Bu yazımda Lila Zidane’dan bahsedeceğim . Bu makalede bulacağınız bilgiler, aşağıdakiler gibi birkaç konuyu kesecektir:

  • lila zidane 2006
  • Lila Zidane’ın kocası
  • Lila Zidane’ın yaşı
  • lila zidane materazzi
  • lila zidane
  • Lila Zidane’ın kardeşi
  • Lila Zidane’ın gençliği

Lila Zidane’ın bu bilgi profiline başlayalım mı?

Lila Zidane Koca, yaş, biyografi, Materazzi, Zinedine Zidane

Lila Zidane kimdir?

Lila Zidane, Real Madrid ve Fransa futbol efsanesi Zinedine Zidane’nin ablası . Mahjid Zidane, Farid Zidane, Noureddine Zidane, Lila Zidane ve tabii ki Zinedine Zidane dahil olmak üzere beş çocuğu olan Cezayirli bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi .

Zinedine Zidane ve kız kardeşi Lila Zidane

Zidane ailesi, anakara Afrika’da bulunan Cezayir’den gelse de, Fransız vatandaşlığına sahipler. Lila ve Zinedine dahil tüm Zidane kardeşleri Marsilya’da doğdu.

Lila Zidane, 2006 finalinde İtalya’dan Marco Materazzi ile Fransa’nın kaptanı Zinedine Zidane arasında çıkan ve sonunda Zidane’ın İtalyan’a kafa atması ve oyundan atılmasıyla sonuçlanan bir kavgaya neden olmasıyla ünlüdür .

Bu bilgi profilinin bir sonraki bölümünde, o önemli günde tam olarak neyin garanti edildiğini açıklayacağım.

ALSO READ  All You Need To Know About Sadie Pierson

Lila Zidane, Marco Materazzi, Zinedine Zidane ve 2006 Dünya Kupası Finali

Dünya Kupası maçları heyecanla izleniyor. Bütün bir ülkenin onuru söz konusu ve herkesin, ülkelerini en unutulmaz bir zaferle neşelendirmeyi umarak moralinin yüksek olduğunu varsayıyorsunuz.

Zinedine Zidane ve Lila Zidane

2006 Dünya Kupası finali de bu maçlardan biriydi. Avrupa’nın iki ağır sikleti arasındaki maç: Fransa ve İtalya, 715,1 milyon kişi tarafından izlendi. İzleyenler için unutulmaz bir deneyimdi…Belki Zinedine Zidane dışında .

Maçın başında gülünç bir Panenka penaltısı atan Zinedine Zidane, İtalyan defans oyuncusu Marco Materazzi’ye kafa vuruşu yaptığı için oyundan atıldı. Görünüşe göre Materazzi, Zinedine’i üzecek bir şey söylemişti.

Ama Marco, Zinedine’in böylesine hava atmasına neden olmak için gerçekte ne söyledi ? Futbol tutkunları uzun süredir bu patlamanın Zidane’ın annesine hakaret olduğunu düşünse de Marco Materazzi daha sonra bunu yalanladı.

2017’de bir İtalyan, “ Annem ben 15 yaşındayken öldü, ona asla hakaret etmezdim. Annesinden değil, kız kardeşinden bahsettim .”

ALSO READ  Chanley Painter: All You Need To Know About Her

Üç yıl sonra, Instagram’da canlı bir soru-cevap oturumu sırasında sonunda Materazzi’den tüm hikayeyi duyabildik.

“Zidane’ın kafası mı? O anda beklemiyordum,” diye açıkladı Materazzi. “Bütün bölüm beni şaşırttığı için yeterince şanslıydım çünkü böyle bir şeyin olmasını bekleseydim ve buna hazır olsaydım, eminim ikimiz de kovulacaktık.

“Bölgede aramızda biraz temas olmuştu. İlk yarıda Fransa’nın golünü atmıştı ve teknik direktörümüz (Marcello Lippi) bana onu işaretlememi söyledi. Aramızdaki o ilk fırçalamadan sonra özür diledim ama kötü tepki verdi.

“Geç müdahaleler, tartışmalar ve takaslar, işlerin zirveye ulaştığı 110 dakikaya kadar devam etti.

“Üçüncü çarpışmadan sonra kaşlarımı çattım ve ‘Sana gömleğimi sonra veririm’ diye karşılık verdi. Kız kardeşini gömleğine tercih edeceğimi söyledim.”

Marco Materazzi, 2006 dünya kupası finalinde Zidane’ın kırmızı kartını gördü.

Zidane’ın Materazzi’ye kafa atmasına ve sonuç olarak onu kovmasına neden olan şey buydu. İtalya daha sonra maçı 1 golle bitirdikten sonra penaltılarla kazandı.

Lila Zidane’ın yaşı: Kaç yaşında?

Lila Zidane, 1 Nisan (aynı zamanda 1 Nisan’da) 1969’da Marsilya, 13000, Bouches-du-Rhône, Provence-Alpes-Côtes d’Azur, Fransa’da doğdu. 

ALSO READ  All you need to know about Betty Seinfeld, mother of Jerry Seinfeld

Bu doğum tarihine kadar 2021 itibariyle 52 yaşındadır .

Lila Zidane’ın Kocası

Lila Zidane, 13 Nisan 1996’da Les Pennes-Mirabeau’da Yannick Pellet ile evlendi . 

Lila Zidane'ın Kocası

Kocasıyla birlikte üç güzel çocuklu bir ailesi var, yani: 

  • Lohenna PELLET (doğum tarihi bilinmiyor)
  • Jorhiam PELLET ( 2002 doğumlu)
  • Maithan (Mathétan) PELET ( 2007 doğumlu)

lila zidane

Lila Zidane’ın bir Instagram sayfası ve sosyal medya sayfası yok gibi görünüyor. 

Lila Zidane’ın Mesleği

Lila, küçük erkek kardeşinin imajının yöneticisi olarak kazançlı bir şekilde çalışmaktadır. 

Kardeşi Zinedine Zidane’ın sahip olduğu şirkette çalışıyor: Zidane Diffusion . İngilizce DEUG ( 2 yıllık lisans derecesi), şirketin yönetici sekreteri rolünde ona yardımcı oldu. 

Lila Zidane hakkında bilinmesi gereken tek şey bu. Lila Zidane hakkında daha fazla sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz. 

Okuduğunuz için teşekkürler. Lütfen bu makaleyi yorumlayın ve paylaşın. Bir sonraki blog yazısında görüşmek üzere. 

Leave a Reply

iamNG